O portalu

Gra w Tobie dusza artysty i uwielbiasz otaczać się wyjątkowymi przedmiotami? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: teraz możesz wykonać je samodzielnie. Na manux.pl podpowiemy Ci, jak się do tego zabrać, jakich materiałów użyć i jak – krok po kroku – przejść przez cały proces twórczy (nawet, jeśli masz dwie lewe ręce).

Potrzebujesz dodatkowej inspiracji? Wywiady z polskimi rękodzielnikami stoją przed Tobą otworem. A jeśli już jesteś twórcą, przeczytaj koniecznie, jak wypromować oraz sprzedawać swoje wyroby. I pamiętaj, że w rękodziele nie ma błędów – są tylko unikalne kreacje!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Brygida König

Brygida König

Humanistka i miłośniczka rękodzieła tworząca „drzewka szczęścia” na różne okazje. Wolny czas spędza na pielęgnacji ogrodu. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci.
Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Kamil Michaluk

Docenia próby ponownego wykorzystania materiałów z recyklingu. Z zaciekawieniem patrzy na szanse, jakie sprzedaż internetowa daje drobnym twórcom na dotarcie do nowych klientów. Podobają mu się wyroby DIY z drewna. Lubi zieleń, książki i zwierzęta.
Zobacz wpisy autora

Klaudia Kostyra

Miłośniczka rękodzieła, która uwielbia prezenty i gadżety DIY. Co tydzień interesuje się czymś innym, więc obecnie jest już dumną posiadaczką maszyny do szycia, narzędzi do filcowania, zestawów do robienia mydła, narzędzi rzeźbiarskich, ozdobnych papierów oraz niezliczonej ilości klejów i nożyków. A to zapewne dopiero początek.
Zobacz wpisy autora

Martyna Świerc

Martyna Świerc

Kreatywna dusza spragniona nowych doznań. Pasjonuje się aranżacją wnętrz, gotowaniem, pieczeniem i rekonstrukcją historyczną (odtwarza Norweżkę z X wieku). W wolnych chwilach pomaga mężowi rozwijać firmę, która zajmuje się wytwarzaniem rękodzieła ze skóry.
Zobacz wpisy autora