O portalu

Gra w Tobie dusza artysty i uwielbiasz otaczać się wyjątkowymi przedmiotami? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: teraz możesz wykonać je samodzielnie. Na manux.pl podpowiemy Ci, jak się do tego zabrać, jakich materiałów użyć i jak – krok po kroku – przejść przez cały proces twórczy (nawet, jeśli masz dwie lewe ręce).

Potrzebujesz dodatkowej inspiracji? Wywiady z polskimi rękodzielnikami stoją przed Tobą otworem. A jeśli już jesteś twórcą, przeczytaj koniecznie, jak wypromować oraz sprzedawać swoje wyroby. I pamiętaj, że w rękodziele nie ma błędów – są tylko unikalne kreacje!

Redaktor naczelny

Dorota Wanat

Dorota Wanat

Zadeklarowana humanistka, która uwielbia odkrywać nowe pasje i przełamywać szarą rutynę. Na co dzień stara się realizować wszystkie szalone pomysły, które wpadną jej do głowy. Co prawda nie wszystkie kończą się spektakularnym sukcesem, jednak same próby napełniają ją satysfakcją i dają dużo radości. 

d.wanat@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Klaudia Kostyra

Klaudia Kostyra

Miłośniczka rękodzieła, która uwielbia prezenty i gadżety DIY. Co tydzień interesuje się czymś innym, więc obecnie jest już dumną posiadaczką maszyny do szycia, narzędzi do filcowania, zestawów do robienia mydła, narzędzi rzeźbiarskich, ozdobnych papierów oraz niezliczonej ilości klejów i nożyków. A to zapewne dopiero początek.
Zobacz wpisy autora

Martyna Świerc

Martyna Świerc

Kreatywna dusza spragniona nowych doznań. Pasjonuje się aranżacją wnętrz, gotowaniem, pieczeniem i rekonstrukcją historyczną (odtwarza Norweżkę z X wieku). W wolnych chwilach pomaga mężowi rozwijać firmę, która zajmuje się wytwarzaniem rękodzieła ze skóry.
Zobacz wpisy autora

Karolina Jakubiec

Karolina Jakubiec

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku zarządzanie informacją w nowych mediach. Rosnąca liczba użytkowników na portalu to jej motor napędowy do działania. Uwielbia oryginalne przedmioty i relaks, który zapewnia jej gotowanie dla najbliższych.
Zobacz wpisy autora