Czy warto skorzystać z pożyczki gotówkowej?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Aby skorzystać z pożyczki gotówkowej, zazwyczaj wystarczy mieć ukończone 18 lat i posiadać zdolność kredytową. Pieniądze mogą się znaleźć na naszym koncie w ciągu kilku minut od złożenia wniosku Dowiedz się więcej na temat tego, czym charakteryzuje się pożyczka gotówkowa. 

Czym charakteryzuje się pożyczka?

Potrzebujesz gotówki, a na koncie nie masz zgromadzonych wystarczających środków? Okazja na wyjazd życia czy długo wyczekiwany remont kuchni? Warto wiedzieć, gdzie szybko i przede wszystkim bezpiecznie można pożyczyć  pieniądze. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań są pożyczki gotówkowe. Są to produkty finansowe przeznaczone dla osób fizycznych Mogą ich udzielać różne podmioty (np. banki komercyjne, banki spółdzielcze, instytucje pozabankowe, czyli tzw. firmy pożyczkowe, portale typu social lending) oraz osoby prywatne. 

Formalności związanych z zawarciem umowy pożyczki jest stosunkowo niewiele. Najczęściej wystarczy wejść na stronę internetową, wypełnić elektroniczny wniosek, podając podstawowe dane i oczekiwać na decyzję. Zazwyczaj jest ona bardzo szybka ijeśli będzie pozytywna pieniądze trafią na Twoje konto nawet w ciągu kilku minut . Co ważne, środki uzyskane w ten sposób można przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczka gotówkowa czy kredyt – co wybrać? Czym się różnią?

Na rynku finansowym jest wiele ofert kredytów i pożyczek. Pożyczka gotówkowa i kredyt gotówkowy to pojęcia używa zamiennie – jeśli kredyt jest udzielany na dowolny cel to formalności są takie same jak w przypadku pożyczki. 

Pożyczka w PKO Banku Polskim

Jeżeli jesteś już klientem banku, pożyczkę w PKO BP możesz otrzymać całkowicie online – przez aplikację IKO lub serwis iPKO. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie nawet w 30 sekund od momentu akceptacji umowy. Jeśli natomiast jeszcze nie korzystałeś z produktów PKO Banku Polskiego, wniosek wypełnisz online, a swoją tożsamość potwierdzisz, robiąc przelew na 1 zł. Umowę pożyczki w kwocie do 6 700 zł możesz podpisać zdalnie.

Jakie są inne zalety pożyczki przez Internet w PKO Banku Polskim? 

  • Maksymalna kwota pożyczki – 300 000 zł.
  • 0 zł prowizji.
  • Rozłożenie spłaty nawet na 96 wygodnych rat.
  • Możliwość skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia do pożyczki gotówkowej.
Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Techniki malarskie: tapowanie
Techniki malarskie: tapowanie
Papierowe ozdoby. Czym jest quilling?
Papierowe ozdoby. Czym jest quilling?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*