Pomysły na świąteczne prezenty biznesowe

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Odpowiednio dobrane prezenty firmowe potrafią ocieplić relacje biznesowe i zjednać sobie zaufanych klientów. Przeczytaj, jakie upominki możesz podarować kontrahentom z okazji zbliżających się świąt.

Personalizowane upominki biznesowe

Udane prezenty biznesowe to takie, które są dopasowane do potrzeb obdarowanych osób. Wielką przyjemność mogą sprawić także personalizowane upominki, które pozwalają poczuć się wyjątkowo. Prezenty z dedykacją przestają być bezosobowe i nudne, wobec czego warto rozważyć zakup eleganckiego, drewnianego etui na wino czy grawerowane karafki na wodę z oryginalnym napisem lub podziękowaniem za współpracę. Aby pod koniec roku wyróżnić pracowników z wysokimi wynikami, możesz zainwestować również w szklane statuetki z grawerem. Trafiony prezent może wpłynąć pozytywnie na poprawę wydajności pracownika oraz lepszą współpracę w firmie.

Kosze z ekskluzywnymi delikatesami 

Kosz upominkowy to bezpieczny i uniwersalny prezent, który świetnie sprawdza się na wiele okazji. Słodki upominek w postaci eleganckich czekoladek, pysznego likieru, kawy i regionalnych konfitur to miły podarunek, który ucieszy każdego kontrahenta. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia warto wypełnić kosz pralinami i truflami świątecznymi w kształcie lub opakowaniu, które tematycznie nawiązuje do okazji. Pyszne trufle, praliny oraz pierniczki w opakowaniach w kształcie choinki i z miejscem na dodanie logo firmy znajdziesz na stronie: https://slodkie.com/katalog/oferta-sezonowa/slodycze-bozonarodzeniowe/. Dużą popularnością cieszą się również praliny z dodatkiem kawy Pluton oraz ekskluzywnych alkoholi.

Karty prezentowe

Upominek w postaci karty prezentowej pozwala na samodzielny wybór prezentu lub usługi obdarowywanej osobie, dzięki czemu możesz uniknąć trudnych dylematów. Zakup kart i voucherów to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas przy wybieraniu biznesowych upominków i oczekiwaniu na ich dostawę. Należy przemyśleć jedynie limit karty oraz miejsce, w którym pracownik czy kontrahent będzie mógł ją sfinalizować. Popularna platforma zakupowa online, sklep z kawą czy sklep z elektroniką będą dobrym wyborem dla wielu osób.

Zdjęcie główne: pexels.com/Magda Ehlers

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*